Kızlık Zarı Hakkında Bilgilendirme Sitesi
İzmir kızlık zarı dikimi , kizlik zari dikimi izmir , izmirde kızlık zarı dikimi , kızlık diktirme izmir , kızlık zar dikimi fiyatı ,kızlık diktirme ,kızlık zar dikimi ,kızlık dikimi ,kızlık diktirmek ,vajina dikimi ,kadınsaglik ,bakirelik dikimi ,bakirelik diktirme ,bekaret dikimi ,bekaret diktirme ,bekaret muayenesi fiyatı ,bekaret zarı dikimi ,bekaret zarı diktirme ,flep operasyonu kızlık zarı ,flep yöntemiyle kızlık zarı dikimi fiyatı ,flep yöntemiyle kızlık zarı dikimi ,gecici kizlik zari dikimi anlasilirmi ,gecici kizlik zari dikimi ,gecici kizlik zari ,geçici kızlık zarı dikimi ,geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar ,geçici kızlık zarı diktirenler ,geçici kızlık zarı ,himenoplasti ,hymen dikimi,kalici kizlik zari dikimi ,kalici kizlik zari ,kızlık zarı kalıcı dikim ,kalıcı kızlık zarı ,kizlik diktirme ,kizlik zari dikim ,kizlik zari dikme ,kizlik zari diktirme,kizlik zari diktirmek ,kizlik zari tamiri ,kızlık ameliyatı ,kızlık dikme ameliyatı ,kızlık dikme ,kızlık diktirme ameliyatı ,kızlık diktirme fiyatı 2019, kızlık zari dikimi ,kızlık zarı ameliyatı ,kızlık zarı diken en iyi doktor ,kızlık zarı diken hastaneler ,kızlık zarı dikilmesi anlaşılırmı ,kızlık zarı dikimi 2019,kızlık zarı dikimi ameliyatı ,kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı ,kızlık zarı dikimi flep yöntemi ,kızlık zarı dikimi lazerle ,kızlık zarı dikimi yapan doktorlar ,kızlık zarı dikimi yapan hastaneler ,kızlık zarı dikimi ücreti 2019 ,kızlık zarı dikme ameliyatı ,kızlık zarı dikme ,kızlık zarı diktirme anlaşılırmı ,kızlık zarı diktirmek ,kızlık zarı fiyatı 2019 ,kızlık zarı flep yöntemi ,kızlık zarı kontrolü ücreti ,kızlık zarı muayene ücreti ,kızlık zarı muayenesi fiyatı ,kızlık zarı tamiri ,lazerle kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık Zarı Dikimi (Onarımı)

Kızlık zarı ilk ilişkide, masturbasyon, travma, çoçukluk dönemindeki bilinçsiz hareketler veya muayenede bozulabilir. Bozuzma sırasında kanama olması ile anlaşılır fakat herzaman kanama almayabilir ve bu duruma toplumumuzda önemli sorunlara sebep olmaktadır. Bazı tür kızlık zarları (hymen) elastidir ve ilişki sırasında kanama olmayabilir. Bu tür kızlık zarları (hymen) ancak doğum sırasında bozulurlar. Kanama olmamasının başka bir nedeni ise kızlık zarında damar olmayan veya az olan bir kısımdan yırtılması sonucunda çok az bir kanama olabilir ve vajen in sıvısıyla karışıp kanama anlaşılmayadabilir, bu durum gayet normaldir. Kızlık zarı dikilerek onarılması mümkündür, yapılan müdehalede başarı oranı yırtığın oluş tarihi ve dokulardaki hasara göre oran değişmektedir net cevap ancak muayene sırasında belirlenebilmektedir. Kızlık zarı dikiminde amaç kızlık zarının ilişki sırasında kanayarak eski anatomik yapısına kavuşmasını sağlamaktır bu tarz operasyonlar ilişki sonrasında yaşanabileceği düşünülen sorunları ortadan kaldırmaya çalışmak içindir fakat bu durum öğrenildiği taktirde yaşanacak sorun çok daha büyük olmakta hatta kopuk ilişkilere ayrılıklara sebep olmaktadır. Oran çok ilişki sonrasında azalmakta fakat bu uygulama doğum yapan kadına dahi uygulanabilmektedir tabi başarı oranı zayıf olmaktadır.

Kızlık zarı dikimi ücretleri (fiyatı)

Tamir edilecek olan kızlık zarı alanının genişliğine, anestezi yöntemine ve kullanılacak tekniğe göre değişmektedir. Ortalama olarak 1.000 TL ile 3.000 TL arasında değişmektedir. Yapılacak müdehale sonrasında kontroller için ek ücret talep edilmemektedir.

Kızlık Zarı Dikimi Resimleri


ONLİNE RANDEVU FORMU!

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mustafa Nuri Alihanoğlu ile iletişime geçebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca 7/24 WhatsApp hattı ile kendisiyle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.